Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amikor meg szeretném nézni,...

Amikor meg szeretném nézni, hogy milyen alkalmazások futnak, akkor csak annyi hogy: com. Android systemui folyamat leállt. Mitől van ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 11:50
 1/7 Come back ***** válasza:
2017. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanról hogy ha a com.android.systemui gyorsítótárát törlöm akkor az is megoldja. De nem találom a beállításokban.
2017. jan. 21. 18:28
 3/7 anonim válasza:
Ugyanez a problémám nekem is,próbáltam visszaállítani a gyári beállításokat de nem segített ,és én hülye nem mentettem le a képeimet se ,minden odaveszett :/ ha bármilyen megoldást találsz rá akkor mindenképp írd le
2017. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja, és a visszaallitastol sem javult meg
2017. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Például nem hagyja hogy belépjek a google áruházba letölteni dolgokat....

De ha interneten rákeresek az appra, akkor letölti....

Nekem is elveszett az összes képem..

Nem mintha olyannyira zavarna , csak hyári beállítások után egy pár percig jó volt és utána megint kiírta nekem.

2017. jan. 22. 09:55
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha találok megoldást, akkor leírom. :)
2017. jan. 22. 09:56
 7/7 anonim válasza:
A megoldás valószínűleg a Google új frissítésének a törlése... Play Áruház --> Kereső: Google --> És törlöd az új frissítést.
2017. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!