Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gmail fiókot iPhone-on nem...

Gmail fiókot iPhone-on nem tudom beállítani, "hibás jelszó" ezt írja ki, de jelszó jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kétlépcsős azonosítás van beállítva nálam, ezért egy alkalmazás-jelszót hoztam létre, " levelezés az iPhone eszközömön" megjelöléssel.

Tökéletesen kellhogy működjön az alkalmazás-jelszó, minden alkalmazás-jelszó 16 karakter, vágólapra másoltam és azt írom betűről betűre, de hiába...

Gmail klienst letöltöttem iPhone-re, abban szeretném használni, nem a gyári levelezőben (beállítások-mail), mindkettőnél próbáltam, de jelszót egyik se fogadja el.

iPhone Se telefon, legújabb IOS van telepítve.



2017. jan. 21. 20:43
 1/4 anonim válasza:
Próbáld meg kikapcsolni GMailben a kétlépcsős azonosítást, hogy anélkül működik-e? Könnyen lehet,h ez a gond.
2017. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kis-nagybetű, bármi lehet

javaslom, új alkalmazásjelszót hozz létre, és ne másold, hanem elő a telefonnal és lépj be azonnal


egyébként mi a baj a kétlépcsős sima belépéssel? (nekem mindeig megy, bár nincs ájfónom)

2017. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Gmail-alkalmazásban a rendes jelszavaddal add hozzá.
2017. jan. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Angol help-ben időközben megtaláltam, csak nem hívják fel a figyelmet nyomatékosan arra, hogy IOS 8 és magasabb változat esetén nem alkalmazásjelszóval kell belépni hanem a simával még akkor is ha kétlépcsős azonosítás be van kapcsolva, mert ezekmár képesek kezelni.

Mondjuk az alkalmazásjelszó generáláskor is figyelmeztethetett volna...

2017. jan. 22. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!