Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki iphone 4s-t...

Szerintetek ciki iphone 4s-t kapni 2017-ben?

Figyelt kérdés
Közèpsuliba járok 9.-es vagyok már nálunk is van akinek iphone 5 vagy 6-ja van, de ha èn Iphone 4st szeretnèk/ Kapnèk ciki lenne?(az előző telómat ellopták mèg anno októberbe ès nem kaptam újat azóta se, a teló nagy volt igy gondolom a kicsi jobb lenne meg szerintem kenyelmesebb is mint a nagy) Negatívumok kímèljenek!!

2017. jan. 22. 07:32
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Szerintem nem ciki.
2017. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%
Örülj neki, hogy egyáltalán kapsz telót, különösen iphone-t. Nem lenne köteles egyik szülő sem venni. Pofátlan sok mai kölyök. Méghogy ciki az iphone 4. Vennék nyomógombost egy ilyen szöveg után.
2017. jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
Nem, de nem muszáj Iphone-t venni ha cikinek érzed, vannak más telefonok is amik kicsik. De ha Iphone-ra vágysz, akkor se ciki ha régebbit veszel.
2017. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Milyen középiskola ez? Mobiltelefon sznob, vagy olyan, ahol érdemes leérettségizni? Ha utóbbi, akkor nem mindegy, milyen telefont nyomkodsz?

Helyedben bármilyen telefonnak örülnék, akár még noname kínainak is, de jó kínai mobilmárkák is léteznek.

2017. jan. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ciki ezt cikinek gondolni
2017. jan. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
telefont szeretnél mert nincs vagy menözni akarsz gimiben?
2017. jan. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy negatívumok kímèljenek.

Telefont szeretnèk nem menőzni.

2017. jan. 22. 08:13
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
Hercegnőnek hiszed magad kislányom ? Oda írok, ahova akarok. Nem a tied az oldal. Megszokhattad ezek szerint, hogy az van, amit te akarsz. Ezek után tudod ki venne neked bármilyen iphone telefont. Minek egy gyereknek egyáltalán ? Nem iphone is jó netezni, zenét hallgatni, közösségi oldalon majomkodni. Nem vagytok ti üzletemberek.
2017. jan. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem menőzni akarsz, akkor Nokia 3310!

Telefonálásra és SMS-re tökéletesen alkalmas!

Ha meg minimum okostelefon kell:

[link]

Nézd meg, hogy ezek közül melyik kapható itthon. Egy kis rásegítés: [link]

2017. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
64%
Bármilyen iPhone-t kapni ciki, mert feleannyi pénzért sokkal jobb telefonok vannak.
2017. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!