Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra hogy tudok ebookot...

IPhone-ra hogy tudok ebookot tenni? Milyen formátumokat fogad el?

Figyelt kérdés
Próbáltam iTunes-on keresztül de nem sikerült. Nem rég vagyok iPhone tulaj, így kérlek részletesen leírva segítsetek, mikor hova kell kattintani mert egyelőre full h*lye vagyok az ios-hez :-)
2017. jan. 23. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Magát a könyvet hogyan tudom feltenni, természetesen erről szól a kérdés, applikációt már szedtem le az olvasásához.
2017. jan. 23. 14:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl. Kindle van az iTunes-on, Amazon fiókot kell regisztrálnod első használatakor. Amazon weboldalán beállíthatod, hogy az Amazon fiókod e-mail címére , mely e-mail címekről lehessen e-mailben e-könyveket küldeni (e-könyv, vagy pdf, rtf... formátumokban).
2017. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Telefonodról letöltheted a könyveket fenti weboldalról, majd elküldheted onnan Amazon-os fiókod e-mail címére. Majd Kindle-t megnyitva látni fogod a központi kiszolgálójával történő szinkronizálás után az új könyveket.
2017. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Maga a könyv már le van töltve torrentről. Szóval a kérdés nem a könyv letöltésére/megszerzésére irányul, hanem hogyan tudom feltenni a telefonra?
2017. jan. 23. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Az iTunesban miután csatlakoztattad a telefont, kattints a telefonra majd az appokra. Görgess le a fájlmegosztáshoz a jobb oldalon, keresd meg az olvasó appot. Jelöld ki, majd kattints a fájl hozzáadására jobbra lent. A legtöbb esetben így tudsz konkrét appba "fájlt tenni".
2017. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem iPadem van. Én úgy szoktam könyveket "rátenni", hogy feltöltöm dropboxra gépen, megnyitom iPadről és akkor megjelenik egy felirat, hogy "Megnyitás iBook-ban" És akkor bekerül oda is.
2017. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én az 5#-nek a módszerével csinálom, vagy pedig alapból böngészőből nyisd meg és "megnyitás iBooks-al" azt le is menti
2017. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!