Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kevés a szabad RAM a telefonom...

Kevés a szabad RAM a telefonomon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kevés a felhasználható szabad RAM a telefonomon általában 14-18 mg szabad ram között szokott lenni az összes azthiszem olyan 510 mg. Amiket nem használok alkalmazásokat azokat letiltottam olyan 10 db alkalmazás kb. van hogy a messengert sem adja be és van hogy gondol eggyet a telefon és autómatikusan ki dob az alkalmazásokbol játékbol csak 1 van telepepítve és csak a messenger és az opera mini van rajta van hogy írás közben a billentyűzet is be zár, volt már telepítve a clean master és ki próbáltam a cm security és a 360 securty t is de nem vált be eggyik sem új telefon meg most anyagilag nem engedhetek meg magamnak mit tudnék tenni hogy gyorsabb legyen és több legyen a felhazsnálható RAM? a telfonomat 2 hete telepitettem ujra. mit tudnék tenni? válaszotokat előre is köszönöm! :)

2017. jan. 24. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevés ram -lassú telefon. A sebességen csak új készülék vásárlása segít.
2017. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmit, 2017ben már 1.5 giga ramos telefonok is hulladékok, nem hogy 500..

Sajnos új telefont kell venned.


Egy tipp: én ha tudom, hogy pl kevés ramom van, akkor nem rakok rá memoria zabáló clean mastert meg cm security stb, mert azoknak semmi hasznuk, csak ártanak.

2017. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Mg- Milligramm

Mb- Megabyte

ne keverjük már a kettőt..

2017. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Trevor. ***** válasza:
Új telefon, más megoldás nincs.
2017. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oke csak azt nem értem hogy amikor ujra raktam akkor is felteleipitettem a messengert es az opera minit tok gyors volt meg minden egyszercsak elkezdett lassulni
2017. jan. 24. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Rakj rá másik romot
2017. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A messengernek, és az opera mininek is egyre fejlettebb változatai jönnek ki. Lehet hogy az előző frissítést még elbírta, a mostani viszont erősebb hardwaret igényel.
2017. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen az is lehet mondjuk amióta frissítettem az opera is egyre lassabb és van hogy kidobál. előzőtelefonom galaxy mini volt amit ki rootoltam és le töröltem az alapbol telepített alkalmazásokat de ezt a telefont nem merem rootolni mert néztem videókat és web oldalakat és ezt a telefont csak számítógépről tudom rootolni én meg valahogy nem bízok benne. a minin csak egy zip fájlt toltottem le es a recoverybol vagy micsodábol kellett telepíteni az sokkal egyszerübb volt.
2017. jan. 24. 16:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Másik telefon kell, min. 2 GB RAM-mal. A meglévővel kár foglalkozni.
2017. jan. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
512 MB RAM-mal nem vagy el? Akkor én mit szóljak 128 MB RAM-mal? Nekem tökéletesen elég, gyors a telefonom.
2017. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!