Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy trend lite...

Samsung galaxy trend lite rootolása csak számítógépről lehetséges, vagy van más megoldás is?

Figyelt kérdés
volt egy galaxy minim ott csak egy ZIP fájlt kellet az sd kártyára tenni és recoveryböl vagy micsodábol kellet telepiteni ugye rányomtam a menüben az instal zip re és kivállasztottam és kész is volt. ennél a tipusnál is lehet ugyan ezt? én csak olyat láttam hogy számítógépröl lehet rootolni én viszont nem bízom ebben a megoldásban, valaki tudna segíteni?

2017. jan. 24. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Megértem, hogy nem bízol az ilyenekben. Keress rá XDA Developers-en. Az ott lévők már biztosan kiírták, hogyan kell. Ez a legmegbízhatóbb oldal, amit találhatsz.
2017. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!