Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lenne hogy vettem egy...

Az lenne hogy vettem egy smart wach dz09 tipusút! és az lenne a bajom hogy ugye az internethez sim kártya kell bele is raktam de hiába próbálom!? Videókat is néztem de sehogy se tudom beállítani az internetet! Valaki el magyarázná hogy kell?

Figyelt kérdés

2017. jan. 24. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit akarsz netezni egy 320x320 (vagy 240x240?) pixelfelbontású kijelzőn? Másrészt meg - egy 6000ft értékű Galaxy Gear koppintástól ne várj sokat. Örülj hogy az időt és beérkező hívásokat mutatja.


Egyébként volt nekem is. Én se tudtam vele netezni. A kijelző és a kamera is nagyon silány volt. Túl is adtam rajta nagyon gyorsan. Aztán vettem egy Aplus GV 18-at. Prémiumabb kinézet, érintésre is minőségibbnek tűnik, sokkal szebb kijelző, nagyobb akksi, és szebb képeket készít. Ha egy számítógépen írt szöveget jó fényviszonyok mellett lefotózok, akkor az olvasható marad. Suliba használom :) ja és sokkal ízlésesebb a kezelőfelülete, mint a DZ 09.


De ettől se lehet csodát várni. Üdclv :)

2017. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az APN-t beallitottad?
2017. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármekkora baromságot is találna ki valaki, mindig akad olyan ember aki ráharap.
2017. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!