Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap a telefonom a SIM...

Tegnap a telefonom a SIM kártyán tárol telefonszámaim felét kitörölte és helyette visszaállította az öt éve törölt telefonszámokat. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Androidos telefonom volt, egyszer csak azt vettem észre, hogy nem tudom felhívni az ismerősömet, mert nincs meg a száma, viszont olyan számok vannak, amiket meg rég töröltem, még akkor, amikor hagyományos mobilom volt.

Egyrészt aggasztó, hogy ezek szerint mégsem törlődnek a törölt dolgok a sim kártyáról, másrészt mi az hogy egyszer csak úgy törlődnek az elmentett számaim.

A google-s névjegyek megmaradtak.

Valahogy vissza tudom állítani a tegnapelőtti állapotot?


2017. jan. 25. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy átállítottad, hogy melyik kontaktokat mutassa? Be lehet állítani, hogy mutassa-e a SIM kontaktokat, a telefonon tárolt kontaktokat, a Google-kontaktokat stb.
2017. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem. Mindíg mutatta mindegyiket.
2017. jan. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!