Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fészek Gsm függetlneítés...

Fészek Gsm függetlneítés vélemény? Tényleg müködik.

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 17:06
 1/2 Gomby88 válasza:

Szia. ÉN egy magyar T-mobilos Samsung Galaxy S5-os készüléket függetlenítettem velük, és semmi probléma nem volt. Angol tudás a folyamathoz szükséges, mert az eredeti cég a gsmlabor.com teljes mértékbe angolul kommunikál.

Még annyi hogy én is kicsit bizonytala voltam velük kapcsolatban ezért PayPal-on keresztül utaltam kb 5000Ft-ot és minde rendben működött.

2017. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ide is beírom, amit egy másik hasonló kérdéshez:

Működik. Mifi routerhez kaptam kódot, igaz bár baromi drága volt szerintem, mert "akciósan" kicsit több, mint 8k-t fizettem, de ehhez a pénzen kívül legalább semmi más igazolás nem kellett. A szolgáltató tulajtól kér meghatalmazást, de fogalmam sincs ki a tulaj. (tehát ők még pénzért sem hajlandóak)

Gondolom a gyártótól kérik le a kódot, tehát valószínűleg nem lehet csak úgy otthon "kiszámolni" programmal.

A fizetés után emailben küldenek egy hashkeys linket, ahol nyomon tudod követni, hogy mi a vállalt határidő, és megy egy időszámláló, ami mutatja, hogy lejárt-e már a határidő. Nekem időben megérkezett a kód. Hétvége nem számít bele.

A kommunikáció angolul zajlik. Nyilatkozatokat kell elfogadnod pl. azt, hogy elismered, hogy ellenőrizted hogy a függetlenítendő eszköz másik kártyát beletéve valóban kéri-e a kódot, mert ha nem, arra is van receptjük, akkor emailben adnak további tájékoztatást. A fizetést követően, ha bármelyik állítással nem értesz egyet, akkor Cancel your orderrel lemondhatod az egészet és visszafizetik a pénzt.

Azért a legtöbb eszköz lehetőséget ad többszöri próbálkozásra, de azt írják, hogy ha esetleg mégsem működne a kapott kód, akkor azt videofelvétellel dokumentáld, nyilván úgy, hogy látszódjon, a cucc IMEI száma meg hogy az emailben szereplő kódot írod be.

Nekem szerencsém volt, mert a modemnél csak copy-paste kellett, mivel a modem csak PC-hez kötve enged a teljes felhasználói felülethez hozzáférni.

2018. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!