Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne az LG Prada...

Lovas Réka kérdése:

Hogyan lehetne az LG Prada telefonomat összecsatlakoztatni a számítógéppel?

Figyelt kérdés
Lg Prada telefonom van és a gép nem ismeri fel a telefont viszont nem az sd kártyával szeretnék csinálni bármitis így lényeges lenne hogy magát a telefont tudjam feldugni a gépre. A géppel nincs baj mert minden telefont felismer volt szervízbe is ott aztmondták semmi baja de viszont a telefonnak se. Bedugom és csak tölt hiába állítom be hogy adatátvitel akkorse reagál se a telefon se a számítógép. Hogyan tudnám megoldani?

#LG Prada #Számítógépel való csatlakozás
2017. jan. 26. 11:02
 1/5 TR75 ***** válasza:
Másik usb-kábellel is próbáltad?
2017. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam próbátam a sajátjával is meg egy másikkal is de neten se találtam semmit a telefonról hogy esetleg ott neme ír valamit de semmi
2017. jan. 26. 14:58
 3/5 TR75 ***** válasza:
Lehet az is, hogy a csatlakozón van valami kosz, vagy egy forrasztás elengedett.
2017. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt szervízbe a telefon és azt mondták hogy semmi baja a telefonnak viszont a gépnek se mert azt is megnézettem
2017. febr. 1. 15:23
 5/5 TR75 ***** válasza:

Hm, ahogy rákerestem most erre az usb dologra, írnak USB driverről. Nem lehet, hogy ez kellene? (a gépre)

Másrészt, az usb mód hogy van beállítva a telefonon?

Esetleg: nem tudom, hogy az LG-nél hogy van, nincs olyan, hogy Fejlesztői lehetőségek? (A Beállításokban a Build-számra kell 5-ször vagy 7-szer koppintani, hogy előjöjjön.) Annak a menüjében kell az USB hibakeresést aktiválni. Az is segíthet.

2017. febr. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!