Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilos vagyok. Jelenleg...

T-mobilos vagyok. Jelenleg van mobilnetem. Net plus S 200mega 1000 ft. Bővíteni akarom. Vannak csomagok amiben több adatforgalom van. Pl Net plus XXL-re. Akkor fizetnem kell a régit is meg az ujat vagy csak az új árát vonja le?

Figyelt kérdés
[link] [link]

2017. jan. 26. 17:06
 1/2 holnaptegnapja ***** válasza:

A régi csomagod kihordási ideje, vagy hogy mondjam, 30 napos "forduló ideje" megcsonkul abban a pillanatban, amikor váltasz csomagot. Annyit jelent, hogy elveszik a még hátralevő internetre vagy adatforgalomra előre kifizetett csomagod.

És, ahogy váltottál, újból kezdődik minden elölről, csak most másik "csomaggal". És persze rögtön fizetned kell az új csomag árát előre, ha feltöltő kártyás vagy, és utólag, ha előfizető.


Magyarul, kissé pazarolsz.

2017. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 holnaptegnapja ***** válasza:
Az ingyenes 1430-as ügyfél-szolgálati mobil vonalon mind ezt ugyan így megtudhatod a vonal végén levő ü.f nénitől és bácsitól :D kik 24 órán át készséggel állnak a rendelkezésedre Neked is.
2017. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!