Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy power bank-ot...

Rosenfeld Ferenc kérdése:

Vettem egy power bank-ot (8800mAh,1A output). Túráztam, ami 7 órán át tartott. A telefonom kezdett lemerülni.20%-nál rádugtam a power bank-ot, de tovább merült. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ffutott az iPhone 5c-men egy track-er program, amihez kell a 3G, helymeghatározás és az app maga. Nyilván azért, mert több volt a telefon "kimenő energiája", mint a "bemenő energiája", de hogyan győződhetnék meg róla, hogy egy másik power bank-kal ez már nem fordul majd elő?

2017. jan. 27. 10:31
 1/10 nemcso ***** válasza:
29%

Nem adja le az 1A töltést a powerbank.

Olvasd el a powerbank értékeléseit a neten, mert ha olyan vacak mint a tiéd most, valószínüleg szóvá teszi majd valaki.

2017. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TappancsMancs ***** válasza:
64%
Szerintem nincs a töltővel gond. Elő hogy rendesen fel volt e töltve, mondjuk gondolom igen. Másik amit te is írsz, hogyha töltés közben használod és a használat többet fogyaszt mint a töltés akkor nyilván összességében csökken a töltöttség. Próbáld ki ezt így is úgy is, hogy simán csak töltöd és milyen ütemben töltődik. Majd töltés közben használd ugyanazt és nézd meg miként alakul. Illetve a telefonon meg tudod nézni mi mennyit fogyaszt, bár ez számadat és lehet túl sokat ebből nem tudsz levonni.
2017. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1-től kérdem. Van tapasztalatod? Neked milyen power bank-od van? Neked is iPhone 5c-d van és te is szoktad track-elni a 7 órás túráidat? Neked melyik power bank vált be? Köszi.
2017. jan. 27. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ment közben a kijelző, főleg ha max fényerőn, akkor ez nem csoda. Gyenge erre a power bank kimenete. Vannak 2A-esek is, az már gondolom szinten tartaná, kicsit még töltené is.
2017. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ferenc, ez milyen power bank? Linkeld be vagy tegyel fel egy kepet, latszon a marka es a modellszam.
2017. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, a nyomozásom végeredményeként, megállapíthatom, hogy kell egy vastagabb kábel az iPhone-hoz, és 2A-es kimenet kell a power bank-ra és olyan gyártótól kell venni, aki igyekszik ügyelni arra, hogy ki is jöjjön a 2A a power bank-ból. Asszem' ennyi a titok.
2017. jan. 27. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nem egy afrikai túráról lehet szó, hanem itthon a hidegben.

És a powerbank sem a kabátod alatt volt a melegben, hanem olyan helyen ahonnan könnyű elővenni.

A Li-ion sajnos már +10 fokon is jelentsen veszít a hasznos kapacitásából.

Ne a powerbankot hibáztasd, hanem ahogy a puskapor szárazon tartandó, úgy a li-ion pedig melegen.

Az pedig ezen felül iPhone esetében valóban igaz, ha nincs megfelelő töltőáram, akkor nem izgatja magát a töltéssel. Tehát combos bank melegen, plusz vastag kábel.

2017. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7-es. Köszönöm. Ehhez mit szólsz: [link] Kimenet 2,4A
2017. jan. 27. 11:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó az értékelése. Ez tök jó kesz az iphonenak.
2017. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 töltést mindenképpen kibír, a valós teljesítményeket majd a gyakorlati tapasztalat fogja hozni.
2017. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!