Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől függ hogy tudom-e a...

Mitől függ hogy tudom-e a telefont kesztyűben használni, vagy sem?

Figyelt kérdés

van egy szimpla kesztyűm, tudomásom szerint nem kapacitív, tényleg egy átlagos kesztyű, mégis van hogy tudom vele használni a telefont, van amikor nem


minek köszönhető ez, mitől függ hogy tudom-e így használni?



2017. jan. 27. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
erősen nyomod, érzékeli. Vagy ilyesmi. Volt, hogy a fülesem vezetékével nyomkodtam.
2017. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha kapacitív akkor csak erre a célra alkalmas kesztyűvel tudod nyomkodni.Ha sima nyomásérzékeny,akkor mindegy mivel.Ha rezisztív,akkor csak fémekkel.De szerintem manapság kapacitív mind,bár a tabletem rezisztív.
2017. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én még annyit hozzátennék, hogy van bizonyos "Kesztyűs mód" beállítás, ezzel mindenképp működik.
2017. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az mire jó? Olyanról még nem is halottam.
2017. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
természetesen kapacitív képernyője van, és nem tudok róla hogy lenne rajta kesztyűs mód, csak van amikor működik vele, van amikor nem
2017. jan. 28. 13:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Általában a Sony, Samsung, Xiaomi szoftverekben szokott kesztyűs-mód lenni, néhol felbukkan más gyártók szoftverében is.
2017. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Hát nem tudom, én ilyenről nem hallottam, de az nem jelent semmit, viszont az olyan kesztyűben, ami erre való, abban fémszálak vannak, amik átvezetnek. Sok mosás sajnos tönkreteszi.

Nekem Lenovo tabletem van, asszem rezisztív, de nem kapacitív, viszont akármilyen fémtárggyal működik. De hogy ennek mi értelme van, azt nem tudom.

2017. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nekem Huaweim van, megnéztem én már régebben is minden beállítást, nincs benne kesztyűs mód, ha lenne akkor az megmaradt volna
2017. jan. 28. 21:40
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én még egy telefonnal sem találkoztam, amiben van ilyen beállítás, de ha állítják itt mások, akkor biztosan van....Mondjuk érdekelne, hogy hol van, IOS, Android? Milyen verzió?
2017. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Megtaláltam:

Huawei P9-ben van:

Beállításokon belül, intelligens asszisztens opció, kesztyű mód menüpontot.

Állítólag azt csinálja, hogy érzékenyebb lesz a kijelző, de nem tudom elképzelni, hogy ha kapacitív, akkor kesztyűn hogy megy át a vezetőképesség.

2017. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!