Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet ezt megoldani?...

Hogy lehet ezt megoldani? Androidom van (Samsung S6) és a családomban is van még 2 androidos teló (feleségemé és a fiamé). Vannak androidra ezek a nyomkövetö, családkeresö progik, Folyt. Lentebb.

Figyelt kérdés

....jelen esetünkben fenn van a telónkon mindannyiunkak a Google áruházból letölthetö "Family Locator" progi, (korábban volt a "KidControl" nevezetü is).


Kérdésem az lenne, hogy a fiam szeretne Iphone-ra váltani, és hogy ez a 2 progi amit az elöbb leírtam, ezek csak pl. android-andoriddal kommunikálnak e, vagy lehetséges e ugyanúgy Iphone-on is? Úgyértem, pl. az én Samsungomról tudom e követni a fiamat úgy, ha neki Iphone-ja van?

Hozzáteszem, gondolom hogy úgy lehet, hogy ha Appstore-ban ugyanaz a progi letölthetö Iphone-ra is, mint androidra is, akkor lehetséges, de én már néztem pl. egy haverom Iphone-jan az appstore-ban, hogy van e ugyanaz a progi, és van, de az kinezetre teljesen máshogy néz ki?

Szóval valaki tud segíteni?? Ötlet?


Válaszokat elöre is köszi!!



2017. jan. 27. 23:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!