Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott az iPhone 5-ös...

Elromlott az iPhone 5-ös telefonom képernyője?

Figyelt kérdés

Kb 1-2 hete elmentem fürödni es a zsebembe maradt a telefonom.

Valószínűleg beázhatott vagy víz kerülhetett a képernyő alá.

Aznap este már kezdett fura lenni a telefonom mert nem mindig érzekelte ha hozzáértem. Reggelre már csak 1 ponton érzekelte ha hozzáértem. Elmentem itthonról és itthon hagytam. Este amikor hazaértem láttam,hogy egy csíkban fekete a képernyő.

Sok fontos adatoom van rajta ami a megvan nekem de nem szeretném ha más kezébe kerülne. Visszállítást nem tudok csinalni sajnos a képernyő miatt. Ha elviszem szervízbe elvesznek az adataim vagy hozzá bírnak férni? (Nincs kód a telefonomon)


2017. jan. 28. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
mesztelen fotok?
2017. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát teljes mértékben megvoltál bizonyosodva, hogy víz került a készülékbe, és te vígan használtad utána is?

Egyik legostobább ötlet.


Ha hivatalos szervizbe viszed, akkor nem lesz gond az adataiddal, bizalmasan kezelik. Viszont az sem biztos, hogy csak a kijelző sérült.

Habár egy iPhone 5-höz is 45-50.000Ft komplett kijelző, annyiért meg már használtan megvan egy hibátlan készülék ára szinte.

2017. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
A szerviz nyilván hozzáfér az adatokhoz, de szerinted érdekli őket az ami neked azon van? Gondolom nem egy nagy cég bizalmas információi, vagy valami ilyesféle.
2017. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az iTuneson keresztüli szinkronizációhoz, törléshez stb-hez nem kell képernyő...
2017. jan. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbàltam iTuneson lementeni de az a baj,hogy jóvà kell hagyni,hogy megbízható e a szàmízógép. És a képernyő sajnos nem működik.
2017. jan. 29. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!