Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, hogy a telefonom...

Mit tegyek, hogy a telefonom betöltse a képeimet wifi nélkül is?

Figyelt kérdés

iPhone-t használok, és ha nem vagyok wifire csatlakozva kiírja a képeimnél, hogy 'A fotó nem tölthető le. Hiba történt a fotó iCloud-fotókönyvtárából történő letöltéskor."

Homályosak a képek, még háttérnek sem tudom beállítani. Régebben nem történt ilyesmi.



2017. jan. 29. 11:48
1 2
 1/12 Szirty ***** válasza:
Ne távoli szerveren tárold a képeidet (iCloud) hanem a készülék tárhelyén. Akkor nem fog kelleni hálózati kapcsolat a megjelenítéséhez...
2017. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Alex Fly ***** válasza:
Vegyél egy izmosabb mobilnetet, így nem kell mindenhez wifi hotspotot keresned.
2017. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mobilneten sem tölti be őket 😅
2017. jan. 29. 13:55
 4/12 A kérdező kommentje:
#1 ez hogy oldható meg?
2017. jan. 29. 13:57
 5/12 Alex Fly ***** válasza:
@3: akkor normális telefont vegyél, ne iPhone-t...
2017. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 nem azért írtam ki a kérdést, hogy ócsárolva legyen alatta az iPhone
2017. jan. 29. 17:15
 7/12 Alex Fly ***** válasza:
Kérdező: Senki nem ócsárolta az iPhone-t. Tény, hogy ha ilyen készüléked van, akkor teljes mértékben az Apple szolgáltatásaitól függesz -ha azokkal valami probléma van, akkor így jártál. Az általam használt nyílt platform esetén viszont szabadon választhatsz különböző szolgáltatók között, akár párhuzamosan többet is használhatsz és akkor nincs ilyen gond...
2017. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Egyenlőre még nem volt ócsárolva, de nem kérdeztem, hogy mi a véleményed róla, vagy hogy "elég normális-e" a telefon :) Nincs a szolgáltatásokkal semmi probléma, csupán olvastam már ennek a dolognak a megoldási menetét, de nem találom, ezért írtam ki a kérdés. A válaszod viszont nemigen segített előre.
2017. jan. 30. 15:15
 9/12 Szirty ***** válasza:

Valamit nem nagyon értesz úgy tűnik.

Az iCloud az Apple nevű cég ún. felhő szolgáltatása.


Ha oda teszed a képeidet, akkor az Apple szerverére teszed őket.

Ha az apple szerverén lévő képet ,eg akarod nézni, akkor értelemszerűen internetkapcsolatra van szükség a telefonodon.


Ha ezt nem akarod, akkor ne használd ezt a szolgáltatást, hanem tárold a képeket közvetlenül a készülék memóriájában.

2017. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Köszönöm, mostmár világossá vált. De örülök, hogy mindenki csak okoskodik, meg kioktat itt, de még mindig nem érzekett a kérdésre egy olyan válasz sem, amivel meg tudnám oldani a problémám.
2017. jan. 30. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!