Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet beállítani LG...

Hogyan lehet beállítani LG GD510-es mobiltelefonnál a bejövő hívónak a nevét/telefonszámát?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 19:34
 1/5 anonim válasza:
Menj a 'Live Squer' részhez(bocs nemtom h h irják), szal a második fül, és ott a személy telefonszámát húzd be ami a névjegyzék és ott lehet.. de másol is.. :)
2010. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elég érdekesen fogalmaztam.Szóval, ha hívnak akkor nem jelzi ki hogy kihív,hanem simán azt hogy ismeretlen szám.Még akkor is,ha olyan hív aki bennevan a telefonkönyvbe is.Arra lennék kiváncsi,hogy azt hol kell beállítani hogy mutassa a számot,vagy a hívónak a nevét,hogyha bejövő hívást kapok...:/ Remélem érthető..:D

Am köszi a választ.(:

2010. máj. 8. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a telefonáló nem engedi kijeleztettni, akkor szerintem hiába állítod be, akkor is marad a rejtett szám. Ez a meglátásom.
2010. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valószínű hogy kb. az a 20 ember aki hívni szokott,mindegyik lerejti a számát..

Egyszerűen nemjelzi..

A telefonnal van baj?

2010. máj. 8. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:

17:28 vagyok

Ha nem engedi a hívó fél, hogy kiadja az ő saját telefonja a számát a Te készüléked felé, akkor Te hiába erőlködsz nem fogod látni. Marad az ismeretlen hívó, rejtett szám, magán telefonszám, stb. kijelzés. Kinek mi van beállítva azonosítatlan telefonszám esetére. Szóval nem a Te telefonoddal van baj, főleg ha más számát kijelzi akkor még jól is van beállítva erre a funkcióra.

2010. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!