Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite telefonom...

Huawei P9 Lite telefonom meghajlott egy kicsit az egész telefon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A telefonom meghajlott nem nagyon, semmi baja nincs nem tört be a képernyő semmi baja... De azért mégis idegesít mert látható szabad szemmel a hajlítottság...

Nem tudom hogy/mit csináltam vele... :/

Garancuát vállalnak ilyenre?

Vagy valahol meglehet "javíttatni"?



2017. jan. 30. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A garancia ilyen esetre semmiképp nem terjed ki. Jobbat nem tehetsz rakd le egy asztalra, rakj rá pár jó vastag nehéz könyvet és hagyd úgy 2-3 napig. Talán visszaáll. Ha azt nézzük sokan a farzsebükben hordják a telefont és rá is ülnek akkor ~5-10kg nyi könyv nem lehet hogy gondot okozzon.
2017. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
A keret fém, szóval az visszahajolhat..
2017. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi :D
2017. jan. 31. 21:01
 4/6 anonim válasza:

Sikerült valamit csinálni a telefonnal?

Nekem is pont ugyan ez a problémám, és a könyvekkel való lapítás jutott eszembe :D

2017. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az igen :D

Nem sikerült megcsinálni sehogy sem...

Teljesen használható annak ellenére hogy a szervízben 2hónapot mondtak neki hogy addig birja aztán betörik a képernyője

De semmi baja használom csak annyi higy megvan hajolva

Hogy sikerült? :)

2017. aug. 20. 13:43
 6/6 anonim válasza:
egyenlőre semmi nem lett vele, ugyan olyan :D üvegfóliát nem merek cserélni, mert hajítottsága miatt nem biztos, hogy rásimulna a másik
2017. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!