Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik ezek közül a legjobb?

Melyik ezek közül a legjobb?

Figyelt kérdés

- Samsung Galaxy S6

- Samsung Galaxy A5 (2016)

- Huawei P8

- Huawei P9 lite

- LG G3



2017. febr. 1. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, mert komplex..

- A5 egyből kilőve szerintem, szinte mindenben gyengébb..

- P8-ban több a ram, minta P9 Liteben, de P9Lite mégiscsak újabb, jobb benne a grafikus gyorsító, CPU megközelítőleg ugyanaz...

- S6 csúcskategória volt 2 éve, még most is nagyon jó, ez szerintem egy kicsit még mindig drágább, mint pl a P9 Lite

- LG G3 GPU-ját nem ismerem, így nem tudom megállapítani.. Meg abban csak Quad Core CPU van..


Ha a pénz nem számít, Samsungot vennék talán, de egyébként ár-értéket, teljesítményt figyelembe véve sztem P9Lite egyértelműen

2017. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt :)

Az s6ot szemeltem ki viszont a g3 nagyon bejon :( a p9 kevesbe :/

2017. febr. 1. 12:19
 3/12 A kérdező kommentje:
Jaj és még a zenfone 3ban gondolkodtam
2017. febr. 1. 14:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha már ebben az árban gondolkodsz akkor inkább a 2017-es A5, viszont ez valamiben jobb.int az S6 és valamiben rosszabb. Vízálló, USB Type C, 16 megapixeles előlapi kamera, bővíthető memória, GraceUX. Viszont S6-nak jóval több pontja van bármelyik benchmarkban, jobb a hátlapi kamerája, 2K kijelző. A P8 lassú, a P9 lite-ot még nem próbáltam de alapból a Huawei nem győzött meg azzal hogy szaggat még a kezdőképernyőn is, pedig előtte nem volt mehterhelve. A G3 már egy kicsit elavult, hiányzik belőle az újjlenyomat olvasó és nem hiszem hogy tud úgy teljesíteni mint egy S6 vagy egy A5 2017.
2017. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) a 2017esre még nem kerestem rá, azthittem az már egy másik árkategória :/

A huawei nekem sem tetszik tulsagosan, az egesz felület.. De írják hogy ár-érték arányban viszsont jók :/

Nagyon az s6 fele húznék, csak még mindig sokan panaszkodnak a touchwizre :( de olvastam olyat is hogy ezt mar az s6ban megoldották es jol mukodik :/

2017. febr. 2. 14:05
 6/12 anonim ***** válasza:
A 4. borzasztó nagy butaságokat ír. A P9Lite ár-érték arányban egy borzasztóan jó telefon, az A5-t semmiképp ne vedd meg!
2017. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 2017-es A5 annyival drágább, hogy ne érje meg megvásárolni :)
2017. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért írok nagy butaságot? Mert nem tudod elfogadni hogy a Samsungnak a középkategóriája veri más gyártó középkategóriáját? Az A5 2017 mint említettem vízálló, nagyon gyors, nem szaggat még nagyobb megterhelés alatt sem, és stabil, jól optimizált felület van rajta, ráadásul a kijelzőnek nagyon jók a színei és az Always on sem hülyeség. Szerintem azt vedd vagy az S6-ot.
2017. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ahonnan én akarok vasarolni, az új A7 dragabb mint az S6 szoval inkabb ezt :/
2017. febr. 2. 17:23
 10/12 Trevor. ***** válasza:

A Samsung hol veri más gyártók középkategóriáját?

Én nem szoktam a telefonommal fürdeni, hogy vízállónak kelljen lennie. Kisebb esőt meg mindegyik kibír. Always on display helyett elég az értesítési led, ha az RGB-s. Órának ott a karóra, stílusosabb, egyszerűbb ránézni, mint kivenni a zsebből a telefont és akkor is tudom az időt, ha a telefon lemerülne (mert elég 2-3 évente elemet cseréltetni).


Hogy ne csak offoljak: Vedd az S6-ot, az a legjobb a felsoroltak közül.

2017. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!