Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Nova plus készülék,...

Huawei Nova plus készülék, android 6-os, mit csináljak hogy a 3G,4G internet működjön Braziliában?

Figyelt kérdés
Szaud Arábiában vettem, Huawei shop ban garanciával függetlenül, 2 hónapos és Ázsiától Európáig mindenhol tökéletes volt az internet, Braziliában nem akarja a 3-4Ghálózatot, a szolgáltató és a szervízek azt mondják, cseréljem le a kernel verziót, akkor jó lesz, tudna valaki tanácsot adni? Köszi!
2017. febr. 1. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Baromságot mondtak. Ha maga a telefon nem tudja, akkor szoftveresen nem lehet megoldani.
2017. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, de Az államokban működött, 3 as rendszerű a teló; Ltd/wcdma/gsm autómatikus átállással, mint az iphone ok és tudja a 2100 megaherzet! Akkor lehet a szolgáltatók gyengék itt? Pedig a telefonboltosnak iphone 6 van és ugyanez a szolgáltató neki van 3-4g! A magyarországi huawei szervíz azt mondta higy nem tudja minden országban garantálni az egységes szolgáltatást, de itt Sao Paoloban is kapható az összes huawei modell, de azokat a magyar szervíz szerint az Amerikai kontinensre gyártották, felhívtam a huawei gyárat, ott meg azt mondták, hogy nem gyártanak külön kontinensre, mindenhol kell működjön ez a típus, a renszere ugyanaz mint az új P9, vagy a Mate8.
2017. febr. 2. 14:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul írtam, LTE/WCDMA/GSM- automatikus. És 3-4G automatikus.
2017. febr. 2. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!