Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos okostelefonra le...

Androidos okostelefonra le tudnék tölteni GPS-t?

Figyelt kérdés
Amíg nem sikerül találnom egy jó navit az autóba, addig szeretném ezt használni. Van valami jó tippetek?

2017. febr. 2. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Vaze- ha van adatforgalmad és ofline/online Here Maps.

Az utóbbi jó szolgálatot tett külföldön is és naprakész.

2017. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:

Van ám androidos IGO is.

Google Play-en vagyonért (alap app már freeware, de plusz térképek és extrák fizetősek), de hát tudjuk, léteznek alternatívák. :D



Most elindítottam az app letöltését, kíváncsi vagyok, mennyit kérnek az utoljára 2015 3. negyedéve óta nem frissített térképekért. :)

2017. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
Amúgy nekem fent van az IGO szüliNapp, ami anno ingyenes volt, csak Mo. térképpel. Az sem frissült még több mint egy év alatt.
2017. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az nem is fog, viszont meg lehet oldani manuálisan a térképfrissítést
2017. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sygic. Offline is működik. Fizetős, de egy hétig lehet ingyen használni. Ha jól emlékszem amúgy is lehet ingyen használni csak néhány funkció nem fog működni pl nem fog beszélni.
2017. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

"meg lehet oldani manuálisan a térképfrissítést"

volt már, hogy loptam át enkóros átírt IGO-ból térképet, androidosból meg WinCE-s naviból is, de a SzülinAppban sajnos plusz országét nem veszi be.


Amúgy most lekaptam a playből az IGO-t, feldobtam a free trial térképet, most már látom, hogy komplett Európa 9900,- Ft, szerintem korrekt ár, csak már frissíthetnék.

2017. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!