Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelszót tettem a telómra, de...

Jelszót tettem a telómra, de úgy néz ki valamit elnyomtam mint amit be akartam írni. Nem tudom feloldani, most mit csináljak? Gyerekem miatt muszáj volt, de most már én sem tudom használni.

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha-ha, nem illik ám más telóját feltörni, félrekúr az asszony?

Ha meg tényleg segítségre vársz akkor legalább a telefon tipusát vagy op rednszerét ideböffenthetted volna.

2017. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Ehe-hehh, ezért nem lopunk okostelefont, felesleges, úgysem lehet használni. Manapság mindenki kódolja.
2017. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
A valamit elnyomtam ott kezdődik hogy legalább 2x "el kell nyomni" a hitelesítéshez.
2017. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá megoldás úgy hogy adataid megmaradjanak
2017. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a cinikus segítő válaszokat! Nem vagyok nős ,mivel nő vagyok és férjnél se hogy félre menjek ! de ennyi rosszindulatú ember ...hát nincs is min csodálkoznom.Amúgy sikerült feloldanom azóta ,csak egy számot hagytam ki az volt a baj!!
2017. febr. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!