Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s-re vagy iPhone 7-re...

Tápszi21 kérdése:

IPhone 6s-re vagy iPhone 7-re mennyi előleget kell lerakni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fent említett telefonok közül szeretnék egyet kihozni a telekomtól, új havidíjas előfizetésre és részletre. Láttam hogy 0 forintra ki lehet hozni őket és csak annyi lenne a kérdésem hogy egy 32gb-os modellre mennyi előleget kell fizetni? Még nem vagyok telekomos úgyhogy nincs aranykártyám meg semmi ilyesmi. A válaszokat előre is köszi;D

2017. febr. 3. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az a baj apukámnak, meg anyukámnak is samsungja volt- sokszor volt szervízben, a barátnőmnek is többször volt szervízben heteking, és így féltem olyat venni...:(


meg a média marktban a hapsika is mondta hogy tud jobbat mondani a samsungnál...mondom oké :D

ő egy drágább htc-t és honort mutatott :)

de azok is jól néztek ki :)

2017. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Iphoneról ne hagyd lebeszélni magadat viszont szerintem kártyafüggetlent vegyél a másik meg hogy egy 6s ugyan annyit tud és jobban megéri. De ha nincs sok pénzed akkor Iphone SE
2017. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
20 éves önálló keresettel rendelkező ember vagyok, úgyhogy a "kilóg a seggünk a gatyából de ajfon kell" beszólás nem jött be amigo ;)
2017. márc. 1. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!