Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné megvenni a Samsung...

Megérné megvenni a Samsung Galaxy A3 (2017) telefont?

Figyelt kérdés
Most A3(2016)-om van
2017. febr. 3. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nagyon sok jó új dolog van benne. Vízállóság, Always on display, GraceUX felület, kerekített hátlap, sokkal jobb előlapi kamera.
2017. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
+512MB RAM, kijelző felbontása és technológiája ugyanaz. A 2017-es vízálló, van always-on-display és új UI. Szerintem nem éri meg váltani.
2017. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem éri meg túlárazott egyetlen különlegessége a vízállóság 60-70 esetleg plusz vám de még úgyis 100k alatt kapsz xiaomi mi5-öt snapi820 jó kamera gyorstöltés kb ugyanaz mint A Samsung Galaxy S7 csak nem vízálló

Ha meg kell a jó üzemidő akkor Xiaomi note 3 pro se mediamartban is van 70 ért csak ez 5.5 col és gyengébb mint a mi5 de sokkal erősebb a Samsung Galaxy S3 nàl.

2017. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: Persze, vegyen Sáomit, ha szeretne külföldre postázgatni baj esetén. Ha szeretne ezalatt izgulni hetekig, hogy lesz-e a telója vagy sem. Ha szeretne úgy használni egy telefont, hogy állandóan romolgatnia kell, mert egyik ROM valamit kijavít, de másik hármat elront. És egyéb nyalánkságok.. De ha csak használni szeretné, akkor szerintem válassza a Samsungot.
2017. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!