Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb a mobil aksinak?...

Melyik jobb a mobil aksinak? Ha vezeték nélküli töltővel töltöm, ami lassabb, de melegíti kicsit, vagy az ha este 1 órát a töltőn van?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 22:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez nem egy amperes a mobilban.

Helet nem tudod, de most, hogy az emberek 1-2 év után lecserélik a telefonokat nem az a lényeg, hogy jó legyen a töltés, hanem az, hogy minél gyorsabb.

Barátom kötöttem már rá 5A-es 5V-os tápegységet. (Ő ilyen elektro szakember.)

Kb. 10 %-ról 95-re ment fel 50 perc alatt.

Ő erre, azt mondtam, hogy ez így nagyon nem tesz jót az aksinak.

2017. febr. 5. 11:24
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha a telefonon nem lehet szabályozni a töltőáramot, akkor csak azt csinálhatod, hogy veszel egy kisebb terhelhetőségű töltőt, pl. 500 mA-eset. Akkor csak 500 mA fog felvenni a telefon, mert egyébként esne a feszültség.
2017. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azért olvasd el a kérdéseket és válaszokat!
2017. febr. 5. 12:40
 14/16 A kérdező kommentje:

2500-ért vettem márkaboltban! :)

Szólj ha tudsz jobbat.

Annyit mondta, hogy garanciával kicserélik a töltőt.

Ja, és a mobillal mi lesz?


Nem egy szaros 100 ezer Ft-os telefonról van szó.

És mint írtam is szeretném ha 6-8 évig nem is kéne mobilt vennem.

2017. febr. 5. 16:34
 15/16 Trevor. ***** válasza:
6-8 évig egyik telefon sem lesz jó, még iPhone sem. Hisz az nem érné meg a gyártónak, ha pár éven belül a felhasználó nem váltana újra. Ilyen ez a fogyasztói társadalom, ha tetszik, ha nem. Vegyél gombos butatelefont, az kibír akár egy évtizedet is.
2017. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az előző 8-at bírt ki. Ez bírjon ki azért 5-6 évet.

Pláne úgy, hogy nem ütöm-vágom és csak akkor és arra használom amikor és amire kell.

Nem én fogok világítani a metrón mint a karácsonyfaizzó ha elmegy az áram.

2017. febr. 5. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!