Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S-es érdemes iOS...

IPhone 5S-es érdemes iOS 9-ről 10-re frissíteni?

Figyelt kérdés

iPhone 5S-t vettem pár napja a Telekomnál. A telefonon az iOS 9-es verziója van fenn. De azonnal elkezdte, hogy frissítsem 10-re.

Két éve volt ilyen témában rossz tapasztalatom, igaz androidon, verziófrissítés után gyorsan merült és akadozott a rendszer. Szerintetek érdemes ezt frissíteni? Azért nem egy izomhardver az SE-vel és a későbbi típusokkal összehasonlítva. Igaz amire nekem kell arra 100%-osan megfelel. De ha gyorsabban merül és megakasztja a rendszert a 10, akkor ha nem muszáj nem frissíteném. Segítsetek kérlek. Első iPhone-om, nincs még tapasztalatom. Köszi előre is.


2017. febr. 4. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt 5S-em, odaadtam faternak.


Én rendszeresen frissítem, most is 10.2.1 van rajta, az a legújabb, mondjuk fater használja most éppen, de én is használtam 10-essel. Szerintem tökéletesen fut rajta, sőt nekem gyorsabb is lett mint a 9-essel.


Szerintem Apple iphone-nál lehet frissíteni, a legmagasabbra amire lehet. Ipad Air-em is a 10.2.1-essel fut éppen.


Én azt mondom frissítsd le legújabbra. Nem lesz lassabb.


Lehet más mást mond.

2017. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyorsabb lett 5s-en az új verzió, sokkal folyamatosabbnak tűnik minden. Ugyanakkor van egy bug iOS10-ben, amely néhány ember életét megkeseríti, és az Apple egyelőre nem tudta javítani: néha váratlanul kikapcsol a telefon, mintha lemerült volna, pedig nem ez a helyzet. Általában régebbi készülékeket érint, de olvastam már olyat is, hogy valakinek új akkuval is jelentkezett...

Arra számíts, hogyha felrakod, nincs visszaút.

Általánosságban pedig sajnos iOS-nél is előfordul, hogy az új verzió lényegesen belassítja a régebbi eszközöket, ilyen volt iPhone 4-en az iOS7, vagy 4s-en a 8/9... Igaz, 10 még az 5c-n is jól megy.

2017. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sosem kapcsolt ki váratlanul.
2017. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amire engedi frissítsd le szerintem.
2017. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jailbreakelni szeretnél akkor ne frissíts!

Mivel neked az első ezért nem nagy érv, hogy az ios 10 rondább mint az ios 9 vagy ios 8, esetleg nézz videokat, hogy néz ki.


Én a helyedben nem frissítenék ios 10 szar (iphone 6 plus tulaj)

Saját vélemény :P

2017. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól sikerült az Ios10.


Nekem 5S-en és ipad Air-en is az van.


De tényleg, frissítés előtt nézz pár videót youtube-on mondjuk.


Nekem akkor is az a véleményem hogy amire engedi le kell frissíteni, azért van, nem???

2017. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös te egy troll vagy.


Nagyon jól sikerült, amire lehet le kell frissíteni.


Ne itt trollkodj.

2017. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)


Akkor frissítem, de azért még alszom rá párat. :)


Nem akarok vele semmi extrát, jailbreak-et a későbbiekben, Telekomos vagyok ezer éve, illetve a készülék alapból is tud mindent amire nekem, "mezei" felhasználónak szüksége van. ;)


Köszi még 1x, mindenkit pontoztam felfelé...

2017. febr. 5. 08:23
 9/9 anonim ***** válasza:

7# te egy gyp vagy, menj máshova gyp-skedni köszi!


Aki ios8 vagy 9 ről ment át tudja miről beszélek, megnézni az "új" notifikációt semmit nem ír ki amíg meg nem nyitod az alkalmazást (régen a felét legalább elolvashattad)


2 menüs control center kb a 2-3ik próbálkozásra veszi le a hangot lapozás helyett


Nincs "húzd el a feloldáshoz" rész, mostmár 2x kattinthatok a home gombra, ez is szar


A zenelejátszó régi hez képest szar, ronda...

2017. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!