Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó az iphone? most at...

Miért jó az iphone? most at osztályban sokaknak van de nem értem miért jobb mint egy androidos okos telefon.

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 04:57
 1/7 anonim válasza:
50%
mert szektás kultusz alakult ki körülötte, akkor vagy menő, ha almással villoghatsz.
2017. febr. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A hardveres részt objektívan ki lehet elemezni, viszont az iOS jóval stabilabb és lájtosabb a legtöbb androidos rendszernél. Egy iPhone 4-5 évig is jó, az androidos telefonok közül a gyengébbek egy-két évet bírnak.


Most már azt sem lehet mondani, hogy nagyon drágák lennének, az csúcskategóriás androidok is simán belekerülnek 2-300 000 forintba.


Mindenesetre én maradok továbbra is androidos, de ezek vitathatatlan előnyei az iPhone-oknak.

2017. febr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mesterséges kultusz.

Nekem droid van, nekem az jó. A páromnak alma, ő azt szereti.

Kinek a pap, kinek a paplan.

Ennyi.

2017. febr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:

Nem jobb, mint egy Androidot futtató készülék. Csak más. Van, akinek az felel meg, van, akinek ez.

Az iOS/Android ellentét ugyanaz, mint a Mac/PC, Audi/BMW, C64/Spectrum, stb. viták.

2017. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már osztályról van szó... Azért mert az a Divat vagy a menő.

Nekem pl nem jön be. Egyik barátomnak Android után volt fél évig 5S ő ki nem állhatta például. Nem is divatból használta. Mert különösebben nem érdekelte.

2017. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy szerepet játszik benne a marketing is. Szerintem az Apple egy téglát is el tudna adni 2 kilóért ha rásütné az Apple logót. az emberek könnyen befolyásolhatóak.
2017. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépena válaszokat
2017. febr. 6. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!