Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s7 edge vagy...

Martin0009 kérdése:

Samsung Galaxy s7 edge vagy iphone 6s?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnek venni. Ekozott a ketto kozott dontottoem. Melyiket lenne érdemesebb megvenni es miert?

2017. febr. 5. 18:07
 1/5 anonim válasza:
64%

s7. Szerintem sokkal jobb.A kijelzője sokkal szebb,színesebb.Az aksija sokkal jobban bírja (egyegész napot kibír).Másfél óra alatt feltölt. Több alkalmazás van rá. És még sorolhatnám.

iphon csakk annak kell aki nem tud semmit a mobilokról de menőnek akar tűnni. Ez az én véleményem. ;)

2017. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdemes iPhonet venni.
2017. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
64%
Szerintem az S7 edge-t vedd meg nekem is olyan van IMÁDOM! 😊😊
2017. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első, iPhone annak kell, aki nem akarja ezredszer is földhöz vágni a csúcskategóriás samsungját, amiért megint összeomlott az alkalmazás, amit használna, öt percen belül már tizedszer...

6s-em van, egyszer sem okozott csalódást.

2017. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves negyedik válaszoló. S7-et használok, nem találkoztam eddig egyszer sem alkalmazás-összeomlással, vagy laggal. Ez az alsó és középkategóriás androidok problémája. Régebben is volt felsőkategóriás samsungom, 4 évig minden további nélkül használható volt. Aztán kezdett csak belassulni, de meg úgy is használható volt egy évig. Aztán még valaki megvette tőlem 100€-ért :) a felsőkategóriás Androidokkal az ég világon semmi baj nincs, és sokoldalúbbak, kevésbé beszűkültek, mint egy iPhone.


Az Apple más terméleinek látom értelmét, pl a Macbook olyan felhasználóknak jó, akik több évre akarnak stabil, gyors, szerethető gépet átlagos felhasználásra, vahy a Pro a fotósoknak, videósoknak. Mert valahogy hiába a 10x erősebb hardver Windowsszal, mégsem ütik meg a Macbook szintjét ezek a gépek.


De telefonba nem látom sok értelmét az almás készülékeknek. Persze jók, de egy Androidos nem egy esetben többet tud nyújtani azonos áron.

2017. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!