Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Martin0009 kérdése:

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Van 220.000 ft-m. Elofizetesre, vállalati elofizetesre veszem tehat jóval olcsóbb minden telefon mint az eredeti ára. Melyik a legjobb amit ajánlani tudtok es miert? Huawei, samsung, iphone?

2017. febr. 5. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
OnePlus 3T, esetleg várd meg a következő csúcsmobiljukat Április körül fog kijönni.
2017. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és miért érdemes ezt választanom?
2017. febr. 5. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Galaxy S7 Edge, vagy ha újra forgalmazzák akkor Galaxy Note 7, esetleg ha vársz akkor S8. Mind a három nagyon nagyon durva telefon és a Note 7 egyáltalán nem érződik nagynak a kezedben, nem sokkal nagyobb mint egy S7 Edge, már tapasztaltam (pedig nekem nincs nagy kezem). Ha esetleg korán kijön akkor az új Xperia is jó lesz mert már haladnak a Samsung szintje felé. IPhone nem annyira jó mint a felsoroltak, szerintem az nemnem annyit amennyiért adják. De bármelyiket veszed, szerintem tokot vegyél rá mert az S7 Edge/Note 7/S8/Xperia vízállóságát nem nagyon akarod kockára tenni és azt a legalább 60 ezres képernyőt sem. Ajánlom a Spigen SGP Slim Fit tokot, mivel jól néz ki és a Spigen elég jól véd.
2017. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha jó telefont akarsz akkor kerüld az iPhoneokat.
2017. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem tudom miért kene kerulni azüiPhoneokat, csúcstelefon csak mindenkinek az van, nekem is. szerintem megéri, persze árfüggő, ha nem szeretne valaki drágat 4s vagy 5s telefonálásra netezésre mindenre megfelelnek, előző telom Huawei volt és az első évben semmi gnd másodikban megőrített, ott nem a legjobb telefonjukat vettuk meg de egy p9 vagy korabbi verziok is nagyon jok, galaxybol szerintem mindegyik jo meg az A5 2016/7 is nagyon fullos. az ace nem éri meg sonyból nincs tapasztalatm a oneplusokról én is hallottam ezt-azt hasznaloik alapjan nagyon jo telefon!
2017. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vállalatira szerintem Iphone 6s plus! Anyunak az van és annyit használja email plvasásra, hogy kell neki a nagy
2017. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!