Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy állítsam vissza a Gmail...

Gimlegorn32 kérdése:

Hogy állítsam vissza a Gmail fiókom?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Core Prime-om van és kénytelen voltam hard resetet csinálni rajta, mert a gyerek elk*rta. A probléma az, hogy az én Gmail címemmel volt használva és most nem tudok belépni ugyanavval az email címmel bekapcsolni, ugyanis azt írja ki, hogy jelentkezzen be egy tulajdonosi email címmel. Amikor az enyémmel volt használva. Mit tegyek?

2017. febr. 6. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
De volt beállítva tulajdonosi? Azt külön regisztrálni kell, szóval, ha anno nem csináltál, akkor azért nem tudsz belépni. Ha ez így van, akkor hagyd ki azt a lépést, simán szedd le a gmail appot és lépj be.
2017. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy az enyém volt beállítva, és most nem enged be vele. A lépés pedig nem átugorható.
2017. febr. 6. 18:01
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha nem muszáj, nem szeretném szervízbe vinni, ezért kértem itt segítséget, hátha van valaki itt, aki okosabb, mint én ilyen téren, mert én már azon gondolkodtam, hogy rootolom, de nem nagyon szeretném.
2017. febr. 7. 08:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ott is lehet jelszó emlékeztetőt kérni valahogy.
2017. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!