Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 80 vagy 20MB irási sebességu...

80 vagy 20MB irási sebességu memoriakártyát vegyek? U3 vagy U1?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni új memoriakártyát HONOR 7 telefonomba. Szukségem van igazábol 80MB/s irísi sebességre? Azaz Class 10 U3 sebességre? Mert van egy olcsobb kártya, aminek az irási sebessége csak 20MB, tehát Class 10 U1. Mire elég gyakorlatilag a 20 MB? Kicsit szeretnék a jovobe is tekinteni a vásárlással, hogy akkor is jo legyen a kártya, ha uj telefont veszek. Csak fenykepezésre is telefonnal valo videozásra kellene. Elég a 20MB a FullHD videora? Esetleg valami nagyobb felbontást is képes még írni a 20MB? Vagy inkább ajánlanátok a 80MBos kártyát? Koszonom a válaszokat.

2017. febr. 7. 09:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Samsung Micro SDXC EVO+ 64GB UHS-I U1 (80R/20W) (MB-MC64DA/EU)

Samsung SDXC PRO 64GB UHS-I U3 (90R/80W) (MB-SG64E/EU)

Ezek kozott gondolkozok.

2017. febr. 7. 09:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mennyi pénzed van rá, de szerintem ez a létező legjobb memóriakártya telefonba:


[link]

2017. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell a létezo legjobb. Nekem normális áru kártya kell. Neked ilyen van? :D Gondolom nem...
2017. febr. 7. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nem, de majd ilyet veszek!
2017. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Full HD-ra bőven elég a 20MB/s

Én 4K-ban is rögzítettem videót. Semmi extra, hiper, szuper memóriakártyám nincs. Egy 64GB-os Samsung class 10 van benne U1-es és hibátlanul felvesz így is

2017. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!