Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8 (FRD-L09) telefon nem...

Honor 8 (FRD-L09) telefon nem jelzi a frissítést? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elvileg kijött már már több hónapja a B130-es verzió is, de nem jelezte a telefon illetve már megjelent a B320 is ami ugye új kezelőfelületet is elhoztott meg az android 7.0-át. Az lenne voltaképp a kérdésem, hogy más Honor 8 felhasználók találkoztak e ezzel a problémával vagy tudnak e rámegoldást. írtam ezzel kapcsolatban a Huaweinek is, de érdemleges választ nem kaptam csak, hogy a rendszer IMEI szám alapján küldi ki a frissítést automatikusan. Leellenőrizték az IMEI-t is azis okés volt, de csak ennyi választ kaptam.

2017. febr. 7. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam olyan volt, hogy a Beállítások-Frissítések menüpont alatt nem talált frissítést, de a HiCare-ben rákeresve kiadta, hogy lehet frissíteni B360-ra. Le is frissítettem, de később visszaraktam a B131-et, mert nekem jobban tetszik.
2017. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nemértem mivan, mert nekem a hicareben sem jelez frissítést. Sőt a gépre rádugva se.
2017. febr. 10. 15:16
 3/4 anonim válasza:
Szia, ha a telod még B120on van előtte fel kell raknod a B131as verziót.Utána fog jelezni a HiCareben ha bejentkezel a Huawei azonosítoddal. De több mindent meg tudsz ha megnézed a mobilarena honor 8 fórumát.
2017. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utánanézek. :D
2017. febr. 12. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!