Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S3 teljes LCD digitize...

Samsung S3 teljes LCD digitizer utangyartott? Tobb Lent.

Figyelt kérdés

Most talaltam meg regi s3 telefonomat. Gondoltam megcsinaltatom mert csak annyi a baja, hogy be van torve a touchpad meg az LCD is. Viszont Ebayen lehet rendelni hozza 37 Fontert (GBP) teljes elolapot ami nyilvan touchpad meg lcd is egybe. Na most ha ez utangyartott akkor le fogja tudni adni ugyan azokat a szineket mint az eredeti? Talaltam Ebayen Original -t is az 60 font (GBP).

Koszonom.

Itt a link: [link]



2017. febr. 8. 10:36
 1/1 Lájsz ***** válasza:
Aliexpressen vegyél ne ebay-en. Ebay esetében ha rossz a kijelző minden esetben kéri az eladó hogy postázd vissza saját költségen,ami nem kis pénz,és csak akkor ad kártérítést. Én ezért mentem át az alira. Ott ha rendelsz és hibás az árú,nyitsz egy vitát,feltöltesz egy videót a hibajelenségről,és ha jogos a panaszod a pénzed mindenképp visszamegy,ezt az ali garantálja. De hogy a kérdésedre is megadjam a választ:Gyakorlatilag mindegy melyik árkategóriát választod (saját tapasztalat) valószínűleg ugyanazt a kijelzőt kapod majd. Az s3-asok esetében ez elég problémás sajnos. Kb 25-30 kijelzőt rendeltem eddig ehez a típushóz,de egyik sem volt hibátlan. Érdekes módon színenként eltérőek a hibák. A fehér keretes kijelzőknél szép a kép,viszont az érintő legfelső része néha félreérzékel. Nem túl zavaró,de észrevehető. A kék keretes kijelzők jól érzékelnek,viszont legtöbb esetben észrevehetően halványabb a kép a gyárihoz képest. Bár leginkább ez csak akkor szembetűnő ha a kész javított darab mellett van egy ép eredeti is,és egyszerre látni mindkettőt. 60 fontot mondjuk egy kijelző sem ér meg ehhez a típushoz,hisz 15-20000ft-ért némi kutakodással lehet venni s3-at ami jó állapotú. Remélem segítettem.
2017. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!