Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a Hola nevű...

Miért nem működik a Hola nevű alkalmazással egy weboldal sem a telefonomon?

Figyelt kérdés

vajon miért nem működhet?

Németországban lakok ha ez számít.

és amúgy leginkább Indavideón nem működik pedig próbáltam gépről is és telefonról is de egyiken sem akar működni de viszont letölteni nem akarok mert nem szeretnék több ezer eurós bírságot. de viszont már nagyon szeretnék egy kis Bleach-et nézni de sajnos így nem tudok :/

vagy ha valaki tud valamilyen más weboldalt ahol fent vannak a Bleach részek magyar szinkronnal és németből tudnám nézni azt megoszthatnátok velem :)

Minden választ előre is köszönök :)


2017. febr. 9. 18:00
 1/8 Alain Delon ***** válasza:
Erre gondolsz? [link]
2017. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alain Delon ***** válasza:
Vagy ez? [link]
2017. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen erre a Bleachre gondolok :)
2017. febr. 10. 21:18
 4/8 Alain Delon ***** válasza:
És tudod nézni ott, amit belinkeltem?
2017. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

A mozicsillagos linken megy :)

Köszönöm :D

Most nagyon örülök, Hogy végre nézegethetem újra az összes részét :D

2017. febr. 12. 00:06
 6/8 Alain Delon ***** válasza:
Szerintem valami más "álcázóalkalmazást" is próbálhatnál, hátha azzal nem lennének ilyen problémáid.
2017. febr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már teljesen mind 1 mivel működik a mozicsillagos linken és ott nézegetem már :) szóval már nem kérem a kommenteket :)

Bár ha van olyan oldal ahol jó és nem ugrik be minden harmadik kattintásnál egy új ablak reklámmal akkor olyat linkelhetne valaki :D

2017. febr. 12. 12:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Valamiért most meg újra nem jó ...valaki nem tudja miért lehet?
2017. márc. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!