Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo K6-ot és G02 Band-et...

Lenovo K6-ot és G02 Band-et hogyan lehet összekapcsolni?

Figyelt kérdés
Vettem egy Lenovo K6-ot amihez kaptam egy karkötőt és nem tudom a kettőt összekapcsolni. Letöltöttem a G02 Band alkalmazást ami megtalálja a karkötőt fel is telepíti de amikor kapcsolódna rá akkor már nem találja és folyamatosan disconnectiont ír. Ha van valakinek ugyan ilyen telefonja és karkötője és leírná, hogyan tudnám megoldani annak megköszönném.

2017. febr. 11. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:

előre bocsájtom, nincs ilyen készülékkombinációm, a mezei párosítgatásokon kívül ötletem sincs.

esetleg mindkettő készüléknél kapcsold be, hogy felderíthető legyen bluetoothon


Tmobilnál vetted? ha igen battyogj szépen vissza, vna ott egy Mobiltudós nevű fazon az tuti megcsinálja Neked.

Lehet hogy hardware-es probléma, akkor pedig kicserélik.

2017. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!