Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6S Plus vagy Samsung...

Iphone 6S Plus vagy Samsung Galaxy S7?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

merci vagy bmw?

hawaii vagy bahamák?

szőke vagy barna?


két csúcskategóriás készülék amik között az dönt, hogy az iOS vagy a Droid ökoszisztéma e a szimpatikusabb, amúgy kb egál.

2017. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
#1 Teljesen igazad van, de úgyis lepontoznak, meg jönnek érvelni a sajátjukért a mindenféle fanok...
2017. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

#2es: tudom. pedig nekem is a kettőből van az egyik.


Szerintem az a jobb, nekem legalábbis mindenképpen. Ezzel együtt megértem, hogy ezen a szinten már annyira kicsi a különbség, hogy gyakorlatilag az apró ízlésbeli különbségek döntenek nem az, hogy jobb meg rosszabb vétel.

2017. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a 2 típussal kb. hetente felteszik ugyanezt a kérdést! Ez már szinte örökös téma marad: Android vs. iOS, tudás vs. divat - azt vedd, amelyik Neked jobban tetszik!
2017. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

#2 És a két tűzharcban álló fél közé néha betoppan egy, akinek csak a Windows Phone, mert hogy süvít, meg egy 50 éves technofób, aki a nyomógombos nokiára esküszik, mert mindent tud, ami neki kell, másnak meg ne kelljen több. :_D


Amúgy meg #1. Menj be egy üzletbe, próbáld ki őket. Nézz videókat, aztán magadnak hozz véleményt, mivel ez egy szubjektív téma.

Azt se fogjuk neked eldönteni, hogy melyik a kedvenc színed.

2017. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"tudás vs. divat"


jah, már csak azt kell eldönteni, hogy melyik melyik, mert mindkettőre ráfogható :D Egyébként ha itt tartasz, akkor még mindig nem érted az #1-es lényegét...

2017. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
((javítás: **Amúgy meg ahogy #1 leírta tömören.))
2017. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Android vs. iOS, tudás vs. divat" biztos véletlen a sorrend ;)
2017. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem elírta a baromja
2017. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó, akkor iOS vs. Android, divat vs. tudás, ha így megfelel, ha valakinek ennyit számít a sorrend, de nekem nem, nem én akarok venni egyiket sem, nem írtam el, és b#rom aki mondja!
2017. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!