Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettem a teefonomat, és...

Frissítettem a teefonomat, és minen elromlott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lenovo telefonom van, és kiírta, hogy frissítsem a szoftvert, mindent úgy csináltam, ahogy kérte, ahogy megtörtént a folyamat, az egész telefon bekrapált. Folyamatosan kiírja, hogy a Chrome alkalmazás leáll, a Facebook alkalmazás leáll, a Fotók alkalmazás leállt, a Gboard alkalmazás leállt, stb és ezt így mindenre....Gyakorlatilag mindenre. Kikapcsoltam. Olyat is csináltam, hogy kikapcsoltam, hagytam úgy egy kicsit, újraindítottam, semmi változás. Nagyon ideges vagyok, mert nem tudom így gyakorlatilag használni a telefonom. :( Volt már valakinek hasonló, mit tegyek?

2017. febr. 11. 15:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy ahogy idegesen beírtam, van benne egy csomó hiba...elnézést érte.
2017. febr. 11. 15:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Factory resetet próbáltad?
2017. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyári beállítások visszaállítása kellene, de az töröl minden adatot
2017. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Keresd meg a Hardreset.com ön a típus szerinti resetelését.
2017. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt próbálom, de ahhoz kéri a Pin kódot, és a billentyű funkciót sem akarja beadni, mert már akkor kiírja, hogy a Gboard alkalmazás leáll
2017. febr. 11. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Recoveryben nyomassad a factory resetet, a gugli megmondja, hogyan kell.
2017. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Hard resethez nem kell pin. Kikapcsolt telefonnál nyomd a hangerő le gombot a powergombbal együtt, így a recoverybe fog bootolni. Ott törlöd a cache-t, a dalvik cache-t és újraindítod. Ha szerencséd van, ennyi elég neki. Ha nem, akkor ugyanígy a recoveryben törlöd az adatokat is. Ha ezek után sem lesz jó, akkor újratelepíted a rendszert flashtoollal. De ezt már neked kell megnézni, hogyan tudod.
2017. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!