Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem írják a játékokat...

Miért nem írják a játékokat win10 phone-ra? Pl dead trigger, vagy jetpack joyride, temple run frissítések.

Figyelt kérdés

Ha már ios-ra meg androidra ínak programot, nem kerülne semmibe win-re is.

Sokkal keresetebb lenne a wp teló, ha normális lenne az áruház kínálat.

Nem is értem, milyen majmok ülnek a vállalat élén.


2017. febr. 11. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem éri meg nekik ezt a platformot fejleszteni.

Vedd meg, fizesd ki a programozókat, és problem solved.

2017. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"nem kerülne semmibe"


De pont ez az, hogy kerül. Teljesen más platform, ráadásul sokkal kisebb felhasználói körrel.

2017. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A kevés alkalmazás miatt kevés a felhasználó.

Oda fent kéne ezt felfogniuk, hogy ha hasznot akarnak a wp-ből ,akkor előbb költeni kell.Ha az android alkalmazások 80%-a meglenne wp-re gyorsan nőne az eladások száma, mert 50ezer alatt nem kapsz wp-nél lagg mentesebb telót újonnan.

2017. febr. 11. 20:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyre inkább vannak Androiddal telepített okostelefonok is kedvező ár mellett, mint a Xiamoni, vagy a Meizu. WP-re ha írnak is át appokat iOS és Android rendszerről, nem tartalmaz esetlegesen egyes funkciókat, vagy nem használható hiba nélkül, jó példa erre a Messenger, amit a kiadás után szinte nem is lehetett megfelelően használni semmire.


Hogy nőne a WP köre, hogyha több app lenne elérhető? Nem. Mostanra már akkora körben terjedt el az Android, és az iOS, hogy jelentéktelen lenne az a mennyiség, aki "átpártolna". Másfelől meg az alkalmazások elérhetővé tétele sem 2 nap alatt lenne meg.

2017. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ebben tökéletesen igazad van!

Szerettem a wp készülékem, amíg úgy nem döntöttem, hogy kell egy bizonyos app...de hopp, nem találtam, na..akkor másik, viszont azt sem találtam.

Ez az egyetlen hibája neki, hogy nem fejlesztenek rá, pedig az ios mellett a wp lehetett volna a 2. "legnagyobb" vagy "megbízhatóbb" rendszerű készülék.

Viszont, nem így történt.

2017. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:

50 ezerért már androidból is nagyon jó telefonokat kapni.


Ráadásul az Androidra is igaz hogy "ez a Tesco már nem az a Tesco". Az 5.x is atom stabil, gyors rendszer, a 6-7 meg annak a javítása gyakorlatilag.


Na meg a berögződéseket is nehéz kinőni. Linuxot is a felhasználók 1%-a használ, pedig az is tudhatna mindent mint a Windows.

2017. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor a wp használók le vannak szarva magyarán az appok terén.Jól állunk.

Csináljanak androidot microsofotra az lesz a legjobb szerintem, mert a windows rendszer sajnos halott.

2017. febr. 11. 23:49
 8/13 Alex Fly ***** válasza:

A WP-nek olyan csekély a felhasználói bázisa, hogy nem éri meg. Ha egy appot fejlesztesz iOS és Android oprendszerre és az lefedi a piac 98%-át, akkor nem éri meg a maradék 2%-ért megduplázni a költségeket.

Amíg a WP részesedése nem éri el azt, amikor már megéri számolni vele, addig a fejlesztők nem foglalkoznak vele. Ha viszont nincsenek alkalmazások, az emberek nem fogják venni...

Nem véletlenül kísérletezett a Microsoft az Android-kompatibilitással.

2017. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Nem az hogy "le vannak szarva" de az emberek többsége nem puszta jótékonykodásból csinál applikációt, hanem szeretné is ha megtérülne a bele ölt idő, energia.


Ilyen szempontból nincsenek "a windows" és "az android" fejlesztők, hanem egyedi emberek, csoportok, cégek vannak, akik azt csinálják ami nekik megéri.


Androidnak sokkal szélesebb a felhasználói köre, kiforrott, nyílt rendszer, oktatás, tananyag, minden rá épül. Sokkal több embert is foglalkoztat.


Androidra van 1,5 millió alkalmazás, a komolyabbak levédve, azt nem lehet csak úgy átmásolni windows phonera.


Na meg ott van az a pár év előny ami az Androidnak és iOS-nek megvolt a kifejlődésre. A Microsoft meg erre a kialakult, erős konkurenciával rendelkező piacra próbált betörni, nem túl meggyőzően.

2017. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én ezt mind megértem.

De, ha nem megy wp a micrsoftnak, akkor csináljanak rá androidot.

2017. febr. 12. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!