Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak 1 hónapig használha...

Miért csak 1 hónapig használhatom a mobilnetet? Váltsak?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem a kártyám ami Domino 5 díjcsomagot képvisel és a NetPlusz L szolgáltatást megrendeltem, de a lemondtam és a hónapfordulótól már nem lesz NetPlusz L-em. Miért csak 1 hónapig használhatom a mobilnetet?.. Van olyan kártya ami semmilyen díjcsomagba nincs benne csak simán feltöltöm és megrendelem a netet? Nem szeretném sima 1 hónapra feltölteni ha egyszer van rajta 4 GB azt úgyse használom el az összeset..

2017. febr. 11. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi van?


Azért nem lesz neted, mert lemondtad.


"Miért csak 1 hónapig használhatom a mobilnetet?"

Erre elő kell fizetni, mint az otthoni netednél is. Ha nem mondod le akkor lesz, ha lemondod nem lesz.

Igazából nem is értem mit akarsz.

2017. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert a szolgáltatónak így éri meg
2017. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Dominó 5 dijcsomagot képvisel ". Akkor ez képviselő .

" megrendeltem , de lemondtam ".

Mit akarsz tudod egyáltalán?

2017. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy tudja...lemondta a mobil előfizetést, de nem használta el a 4 giga mobilnetet, ami az előfizetéshez járt...

Tudod kedves kérdező, hogy ez minden hónapban megújuló, össze nem gyűjthető, stb. És csak akkor jár, a mobilszámla, v előfizetés be van fizetve

2017. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom mit írok ! Megrendeltem és most használom is de a hónapfordulótól már nem lesz automatikusan megrendelve, mert lemondtam !
2017. febr. 11. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagy nehezen sikerült nekem is megértenem mire akarsz kilyukadni.

[link]

2017. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Azt hittem csak a Domino 5-nél van így.. létezik olyan kártya ami nincs benne egyik díjcsomagban sem, "csak úgy van" ?
2017. febr. 11. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nincs olyan.
2017. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!