Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone is annál lassabb,...

Az iPhone is annál lassabb, minél több alkalmazás van rajta? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Illetve, ha iPhoneon több az alkalmazás, de kiveszem pl az értesítéseket, kiveszem, h ne használja a helymeghatározást..több alkalmazás=gyorsabban merül?

2017. febr. 11. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Persze, merül az aksi, mint minden telefonban. És igen, a frissítések érkezésével, és aktív használattal az iOS sem ússza meg a teljesítményvesztést.
2017. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Attól függ hogy fut e az alkalmazás vagy nem.


Androidra is tehetsz 100 alkalmazást, ha azok nem futnak a háttérben akkor csak a helyet foglalják.


1-1 hibás alkalmazás meg önmagában képes leszívni az akkut.

2017. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért ez nincs pont így. A régi samsungomra amikor feltettem pl a snapchatet, laggolt az egész telefon, még ha nem is futott... (gyengébb telefonról van szó, de a mechanizmus ugyanaz)
2017. febr. 11. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Én semmi különbséget nem vettem észre az iOS sebességén, az alkalmazások számától függően.
2017. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minden telefonban merül az aksi, mint állat, ha aktívan használod. én az értesítéseket nem kapcsolnám ki, csak azoknál az appoknál, amik számomra "felesleges" értesítéseket küldözgetnek.

nem tapasztaltam még lassulást, bár felesleges alkalmazások nem igazán vannak rajta (max. ami előre telepítve volt és nem kell). pedig fut rajta egypár és ki sem "húzom" őket a gyorsírótárból, mert úgy gyorsabban betöltenek.

de az aksi tényleg használatfüggő és lehetne izmosabb.

van mikor reggel feltöltöm és este még úgy 40%-on van. viszont,ha épp dolgozom rajta (vagy azon keresztül kapom az infókat a melóhoz) van hogy fél nap után töltőre kell rakni

2017. febr. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Attól még hogy több alkalmazás van telepítve, nem lesz lassabb, és nem merül gyorsabban. Akkor lassulhat le ha ezek a háttérben futnak. iOS-en amúgy kevésbé jellemző a lassulás mivel jobban optimalizált rendszer mint az android és kevesebb ram-ra van szüksége.
2017. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!