Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kikapcsolam a bluethooth-ot...

Ha kikapcsolam a bluethooth-ot akkor bekapcsol a telefonom?

Figyelt kérdés
A telefonom lattam hogy bevan kapcsolva a bluehoot-t en nem kapcsoltam be de mindegy ki kapcsoltam erre elkezd bekapcsolni a telefonom mi lehet a baja?
2017. febr. 13. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval láttad a bekapcsolt telefonodon, hogy be van kapcsolva a bluetooth, erre te kikapcsoltad a bluetooth-t, és bekapcsolt a telefonod? Az úgy érdekes.

Bármit is akartál kérdezni, nem valószínű, hogy a bluetooth miatt.

2017. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen lattam hogy bevan kapcsolva es amikor kikapcsoltam a bluethooth-ot akkor azt csinalta a telefonom amot bekapcsolaskor szokott es bekapcsolt a bluethooth-ot eggyutt
2017. febr. 13. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, okos telefon és a hülye ember...
2017. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert lennek hulye elarulod?

Azert annyira nem vagyok hulye hogy lassam amit leirtam....

Ne vonj le kovetkeztetest ha nem ismered az illetot.

Nezd meg akkor hogy tenyleg igy van azt akkor nezzel majd mint hal a zsacskoban.

2017. febr. 13. 17:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Zacsko*
2017. febr. 13. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Megnézem. Utca, házszám?
2017. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem fogom itt elmondani :)
2017. febr. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!