Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 6. 0 hívószám kijelzés...

Android 6. 0 hívószám kijelzés miért állítódik át mindig?

Figyelt kérdés

Vernee Thor telefonom van.

Minden újraindítás után, vagy nemtudom mikor panaszkopdnak akiket hívok, hogy privát számot jelez ha hívom őket, és mindig vissza kell állítanom, hogy kijelezze a számom. Miért van ez?


2017. febr. 14. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A szolgáltatódnál állítsd be, ne a telefon menüjében. Az is lehet, hogy a díjcsomagodban ez fizetős szolgáltatás.
2017. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezelőtti telefonjaimnál ezt egyszer beállítottam és ígymaradt, akkor itt miértnem?
2017. febr. 14. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ez ilyen, teljesen mindegy, miért. Ha a szolgáltatódnál beállítod, akkor jó lesz.
2017. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindig hálózati alapbeállításra ugrik vissza.

Hogyan lehet azt kérni a telekomtól (anélkül hogy bemennék az üzletükbe), hogy az alapbeállítás az legyen, hogy kijelezze a számot?

2017. febr. 14. 11:37
 5/6 A kérdező kommentje:

SMS-ben kértem tőlük, és alapból beis volt állítva.

De akármilyen telefonszámot hívok, azt írja azon a telefonon, hogy privát szám.

2017. febr. 14. 12:05
 6/6 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám, újraindítás után mindíg Hálózati alapbeállításra teszi. Vernee Apollo Lite


Azóta sikerült megoldást találni?

2017. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!