Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha telepítem a telefonomra...

Ha telepítem a telefonomra (iphone 5s) a "My Data Managert az pl mobilnettel fogyaszt valamit az adatforgalomból? Ha a VPN ezáltal "bekapcsolódik" a telefonon az jár valamilyen adatforgalommal? Igazából mi is ez a VPN?

Figyelt kérdés
Lehet hülye a kérdés de abszolút nem vagyok képben ezzel a VPN dologgal. Telepítettem a My Data manager alkalmazást és ehhez kapcsolódóan jött a VPN. Ezt kikapcsolni nem tudom, ez mindig zölden világít. A kérdés lényege az lenne hogy ez a mobilnet fogyasztásában kapcsolatban szerepet játszik -e? Vagy mivel ennek éppen az a funkciója hogy méri az elhasznált adatforgalmat ő maga nem szívja le a mobilnetet?

2017. febr. 14. 17:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!