Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor életem végéig...

Most akkor életem végéig fizetni kell Bongo cs. Eszett üzenetei miatt?

Figyelt kérdés

Egyszer küldtem egy üzenetet a Bongonak mert ki akartam próbálni , mindenki ezzel nyaggatott. Mikor rájöttem hogy egy nagy kamu, pénzlehúzás az egész nem is küldtem neki több üzenetet. Viszont ők azóta is üzengetnek pl ilyet : ,, Kiszemelted azon kattog elmondjon e neked valamit ...stb " De a végén még ez is mindig ott van: Stop? Hívd a ...számot 508Ft/sms

Tehát azért mert ők üzengetnek nekem minden áldott nap, nekem kell fizetni???



2017. febr. 14. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Amíg le nem mondod, igen. A kereténség elég drága, bár ahogy látom feltűnt.
2017. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En egyszer kuldten, parszor kuldtek smst hogy irjak meg neki, de szerintem az nem vesz le penzt
2017. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A ,,kereténség" biztos az lehet :D

Na ez most nem sikerült Neked, de majd legközelebb!

2017. febr. 15. 07:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a szolgáltató is tud segíteni.
2017. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem...Mivel az elején ott van, hogy ingyen SMS

A végén csak azért van ott, ha mégis kívancsi vagy valamite, akkor írhatsz neki, de az már 508Ft/ SMS

Alapból amit küld az ingyen van

2017. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mustbepanda válasza:

Gyakorlatilag, nem. Mivel, hogy ha ő küld, és neked kéne fizetni, az erőssen törvény ellenes. De, több infórmációért, nézz körül az oldalukon, [link]

Oldalról copy:

BONGO ÍRHAT NEKEM AKKOR IS HA ÉN NEM ÍROK NEKI?

Előfordulhat, hogy Bongo küld neked egy üzenetet, ha egy ideje nem hallott felőled és van pár friss pletykája ami érdekelhet. Ebben az esetben nem számolunk fel semmilyen díjat. Telefonszámlád kizárólag abban az esetben terheljük, ha te írsz Bongonak SMS-t. Ezek az üzenetek ‘FreeMSG’ kezdéssel érkeznek. Ha szeretnéd hogy ezek az üzenetek abba maradjanak leíratkozhatsz róluk ha a STOP szót küldöd vagy a következő linkre kattintasz és követed az utasitásokat

2017. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!