Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s, mi lehetett a...

Iphone 5s, mi lehetett a baja? A töltés miatt fagyott be?

Figyelt kérdés
Tegnap este felraktam tölteni a telefonomat, közben nyomkodtam, elindítottam, hogy frissítse azokat az alkalmazásokat, amiket kell. Közben iMessage-n írtam valakinek, majd mikor visszaírt és megakartam nyitni befagyott a telefon, nem lehetett kilépni semmiből, nagy nehezen "kikapcsolt" vagyis az az jelentette, hogy szerintem minimum 3 órán keresztül kapcsolt kifele, vagyis azt jelezte, forgott a kis karika.. utána már nem néztem, aludtam. Reggelre gondolom lemerült már, mert tölteni kellett.. vette a töltést be is kapcsolt, most már minden ok. Azt még megemlíteném, hogy iMessagen egy Romániában élő ismerősömmel beszéltem, és akkor lett ez (vagyis aközben)a probléma mikor az ő üzenetét akartam megnyitni és válaszolni. (Meg közben ugye töltött és ment a frissítés) Más tapasztalt már ilyet? Egyszer az iPhone 4-em is befagyott, az már nem tudom miért, azzal is ugyanez volt...

2017. febr. 15. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Max LEfagyott, nem "be" :)

Elég régi modell, előfordulhat, hogy túl sok mindent csinált egyszerre. Ha normál használat mellett nem csinálja, akkor ne aggódj. Az meg, hogy melyik országban van, akivel beszélsz, lényegtelen, nem fog csak azért lefagyni, mert Romániába kell küldeni üzenetet.

2017. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, igazad van! :D Akkor lefagyott.. Hát eléggé megijedtem, így utólag tény, hogy hülye indok lett volna, hogy amiatt mert máshonnan kaptam üzenetet, csak hát akkor pont az volt az utolsó dolog amit csináltam, így annak tulajdonítottam jelentőséget. Egyébként ha ez még1x előfordulna mit kellene csinálnom? Mert így ugye addig kialudtam magam.... :D
2017. febr. 15. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A szokásos dolgokkal próbálkozhatsz: újraindítás, gyári visszaállítás, SIM-et kivesz, megtöröl, visszatesz (bár hogy ez mit használna, nem tudom). Házilag mást nem nagyon tudsz.
2017. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!