Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonban kárt okoz a rázkódás?

Telefonban kárt okoz a rázkódás?

Figyelt kérdés
Pl há valahogy rászerelem a biciklimre és megyek vele, baja lesz a telefonnak?
2017. febr. 15. 14:36
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ha gagyi kínai konstrukció, akkor szétesik. Ha jól össze van rakva, akkor nem lesz baja. Az is számíthat, hogy mennyit csillapít a rázkódásból a tartó. Én ilyen ~200Ft-os szilikon tartóval szoktam rárakni egy XPeria SP-t, terepen szoktam járni, még nem esett szét.

[link]

(ha keresgélsz, szerintem lesz olcsóbban is)

2017. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És mivel fogod fel a biciklidre?

Az is érdekelne

2017. febr. 15. 15:22
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Át kell húzni önmagán, ahogy a kormány köré tekered, és a két végét ráhúzod a telóra.

[link]

A jobb oldalán van keresztben az a vékony rés, azon kell áthúzni a bal végét. Utána meg így rakod a telefonra:

[link]

Picit zavaró lehet pl a vezérlő gomboknak, de nem vészes, el lehet igazítani. Az egész szilikon-gumi, nyújtható, húzható, és saját maga csillapít is a rezgésen.

2017. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem rögzíteném fel. Esetleg egy 5ezer Ft-s pda-t, amiért nem akkora kár.
2017. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!