Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vodafontol rendeltem egy...

A vodafontol rendeltem egy feltoltos simet, tuti csomagban, a kerdesem az mert sehol sem talalom leirva az ilyen simet 1 evben hanyszor kell kotelezoen feltolteni?

Figyelt kérdés
koszi

2017. febr. 15. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A Vodánál 3000 Ft vagy több feltöltése esetén egy évig él a kártya. Tehát ha ekkorát töltesz rá, akkor elég évente egyszer. De egyszer ennyit mindenképpen muszáj. 3000 alatti feltöltés csak 30 napos "életet" lehel a kártyába.
2017. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne beszélj hülyeséget pls...



2000 forintos töltéssel is 1 évig aktív a kártya, ászfben is benne van

2017. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A feltöltésekhez járó egyenleg-felhasználási idő a Vodafone RED VitaMAX és esetlegesen az ÁSZF 5.számú akciók melléketében feltüntetett egyes tarifák kivételével egységesen a következőképpen alakul: 1000-től 1999 Ft-os feltöltésig az egyenleg-felhasználási idő a feltöltéstől számított 30, 2000 Ft-os vagy afeletti összegű feltöltés esetén legfeljebb 365 napig érvényes.
2017. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Köszönöm, most én is tanultam valamit. Tényleg nem tudtam, hogy már 2000-től egy év jár, illetve rosszul tudtam, hogy csak 3000-től van az egy év.
2017. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!