Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a Just...

Miért nem működik a Just Dance Now?

Figyelt kérdés

A legutóbbi frissités óta egy nagy szar nem működik.Nagyon idegesítő, mert játszani szeretnénk!

Mindig csak azt írja ki h Connecting...


2017. febr. 16. 17:27
 1/3 anonim válasza:
Sajnos várni kell a következő frissítést :( Én sok dolgot próbáltam:felmentem a Ubisoft oldalára ott irtak vmit h hogyan kell megoldani de nem sikerült,aztan adat törlése,újratelepítés,apk letöltés stb. Egyik sem működött úgyhogy azt a döntést hoztam h ujratelepitem a telefont de sajnos nem javult :( Egyébként frissítés után egy nappal nekem még müködött,úgyhogy lehet arról szó hogy hackerek állnak mind emögött...
2017. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Sikerült nekem! Leírom hogy kell:

A telefonon rámész a beállításokra, ott a nyelv és bevitelre, és ott átállítod az angol (egyesült államok)-ra, vagyis english (United states)-re, és akkor jó lesz :))

2017. febr. 19. 20:02
 3/3 anonim válasza:

Szia! Örülök neki! En már hamarabb rájöttem csak elfelejtettem neked írni. Egyébként van facebookod,skype,TS vagy valami ahol tudunk beszélgetni? :) tök jó lenne már valakivel versusozni :) (egyébként már van 5-6 zeném,és minden nap kb 4et tudok megvenni,ha sok idom van :) )

Légyszi minél hamarabb válaszolj :)

2017. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!