Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One A9 mobiltelefonról...

HTC One A9 mobiltelefonról vélemények?

Figyelt kérdés
Jó választás lenne ez a telefon? Állítólag megkapja az Android 7-et is nemsokára.. Mi a véleményetek róla?
2017. febr. 16. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

HW-ban nem egy erőgép de az biztos hogy sebességben és optimalizálásban a legjobb a kategóriájában,multimédiában is éllovas.

Szóval nem rossz választás.

2017. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Iphone SE és One A9 között vacillálok jelenleg... Amitől félek Androidnál, az a belassulás, akadozás. Bár a 7-es verzió nagyon csábító.
2017. febr. 16. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:

A Sense a legjobban optimalizált felület.Szóval lassulni nem fog.

Szóval az nem fog lassulni,SE-t csak akkor érdemes ha kis méretű telefont akarsz mert nincs konkurenciája.De mondjuk én a 2 közül a SE-t venném mert újabb és erősebb is.

2017. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Attól félek Androidnál, hogy úgy járok vele, mint a mostani Xperia SP-mel.. Rettenetesen rossz választás volt ezt venni 2013 végén. 1 évig jó volt, aztán akadt, lefagyott, kilépett, most pedig, 3 év után ott tartok, hogy telefonáláson kívül semmire sem jó. Böngészésnél ha görgetem, totál lefagy, bezárja a böngészőt, kilép... Iphone terén viszont azt látom, hogy megveszed drágábban, de kapod az új frissítéseket hozzá IOS fronton, sokáig naprakész marad a telefon. Nem tudom egy One A9 jellegű cucc meddig marad naprakész és használható. Az igazság az, hogy Androidos telefonnál nem is nézem a hardvert már egyáltalán, kizárólag azt, h lesz e rajta 7-es verzió..
2017. febr. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!