Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Telekomnál szeretnék...

Ha a Telekomnál szeretnék venni kamatmentes részletre egy mobiltelefont (+díjcsomag hűséggel), ahhoz kell jövedelemigazolás?

Figyelt kérdés
Mert eMagon, a MediaMarktban és minden részletfizetéses boltban (ahol van ilyen lehetőség) áruhitelről van szó (az említett kettő pl a Cetelemmel van szerződésben). Azért kérdezem, mert egyetemista vagyok, és ösztöndíjból tudnám fizetni a törlesztést, de nincs jövedelmem.

2017. febr. 17. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Már volt ez a kérdés, és akkor is elcsodálkoztam rajta. Szerintem nem kell. Én két hete kötöttem előfizetést a Telekomnál, és vettem telefont, de nekem nem kértek, igaz, hogy ez aranytárskártyás csomag.
2017. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szerződéshez tudom, hogy nem kell. A kamatmentes részlet a kérdés, hogy adnak-e így telefont vagy csak jövedelemigazolással? (Ha kifizetem a készülék teljes árát, tudom, hogy nem kell.)
2017. febr. 17. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
nem éri meg telót venni részletre. a szolgáltató mindig jobban jár mindentéren mint a fogyasztó (vevő).
2017. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért ne érné meg? Kamatmentes részlet. Díjcsomag meg amúgy is kell. Ami nem éri meg, a MediaMarktban, ahol a Cetelemtől kell hitelt felvenni és 10-20%-os THM-ek vannak.
2017. febr. 18. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyne érné meg! Az én telefonom boltban 279990 forint. Ezzel szemben a Telekomnál 261 ezer forintért vettem, kamatmentesre. Az más kérdés, hogy amikor eladtam a régit, előtörlesztettem 180 ezret, de megtehettem volna azt is, hogy kotlok a pénzen, és apránként fizetem ki a telefont.
2017. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sőt. A Telekomnál minél nagyobb csomaggal veszed meg (2 év hűséggel), annál olcsóbb maga a telefon. Azt hiszem, hogy az iPhone 7-et ha ilyen 15-20 ezer forintos csomaggal veszed (nyilván üzletembereknek stb ilyen kell), akkor maga a telefont 40-50 ezer forint körül adják.
2017. febr. 18. 15:13
 7/8 A kérdező kommentje:
*magát a telefont
2017. febr. 18. 15:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, én is iPhone 7 128GB vettem így.
2017. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!